ד"ר איתי סרוגו

וטרינר, בית חולים וטרינרי

למרות ששמו הולך לפניו, קיימים עדיין אנשים, אומנם בודדים, שאינם מכירים את ד"ר איתי סרוגו. ראשית דרכו הייתה ב- 2005, כאשר הוא למד במוסד לווטרינריה שמשתייך לאוניברסיטה העברית היוקרתית. המשך דרכו נותבה להענקת טיפול רפואי, טיפול נמרץ וחירום, בבית חולים. אחר כך התנסה במהלך שנה וחצי במחלקות דומות בבית החולים האוניברסיטאי, ומשם חידד את כישוריו וניסיונו. אינפורמציה נוספת עליו תוכלו לדלות מהמשך קריאת המאמר.

במה בא לידי ביטוי הרקע של ד"ר איתי סרוגו?

אין מה לומר, הרקורד עתיר הניסיון והשנים בהחלט מעידים את ייחודו של ד"ר איתי סרוגו. ולהלן נפרט – את ההתמחות כווטרינר הוא עבר בקולג' האירופאי לנוירוכירורגיה ולנוירולוגיה וטרינרית, ב- 2008. השנים שבהן עבד והתמחה הקנו לו המון ניסיון קליני לטפל, כמו גם לאבחן, מצבי חירום ואף מצבים נוירולוגיים, שבעטיים הוא השכיל בכתיבת ובפרסום מאמרים נותני דעה מן הנוירולוגיה הקלינית, וכן הוא הוסמך להעביר את ניסיונו הרב לתלמידי סיעוד וטרינריה בפרט ווטרינריה בכלל. במהלך 2011 תמה ההתמחות שלו, כאשר הוא עבר לעבוד בכפר הירוק, כווטרינר בבית החולים. הקולג' האירופאי הסמיך אותו בתור וטרינר ממוחה בתחום הנוירולוגיה ב- 2012.

כיצד מתבטא פועלו של ד"ר איתי סרוגו?

פועלו של ד"ר איתי סרוגו בא לידי ביטוי בכמה דרכים. בתחילה נציין כי הוא מספק כל מיני שירותים, שמטרתם לאבחן ולייעץ לבעלי החיות, בין אם מדובר בשיטות אבחון מפותחות, כדיגום של נוזל השדרה, ובין אם מדובר בבדיקה נוירולוגית רצינית. ראשית כל, הוא מסכים לספק שירותי וטרינריה במשך כל היממה, תוך כדי כך שהוא אמון לטפל ולאבחן מחלות שקשורות לנוירולוגיה בקרב חיות שמבקשות את עזרתו. שנית כל, הוא עוזר לפענח גידול או פריצת דיסק שלוחצים על חוט השדרה על ידי הדמי של מילוגרפיה או סי טי. כמו כן, הוא עורך הליכים כירורגיים במערכת עצבים, על מנת ללטפל בפריצת דיסק או אנליזות של הנוזלים בחוט השדרה, שמסייעים לאבחן כל מיני דלקות בתוך מערכת העצבים של המטופלים. הרופא הדגול מטפל בחתולים או בכלבים, למן הרגע שנכנסו למקום ועד ריפויים או מותם, אשר לוקים במנעד רב של מחלות כרוניות במערכת העצבים, לרבות דלקת במוח, כמו גם אפילפסיה.