בית חולים וטרינרי

וטרינר, בית חולים וטרינרי

כאשר חיית המחמד שלכם אינה כתמול שלשום, ואתם חוששים כי הן חלו, בוודאי אתם מתחבטים בשאלה – האם ללכת אל בית חולים וטרינרי או שמא ללכת לווטרינר פרטי. במידה והחתול או הכלב שלכם נמצאים במצב שמסכן את חייהם, כמו למשל – מחלה קשה שמחייבת לבדוק אותה ברצינות, בעיה מערכתית, מחלה סופנית או כרונית, כי אז עליכם להגיע לבית חולים לחיות. ואילו כאשר אתם מעוניינים לסרס או לעקר את חיית המחמד שלכם או לחלופין לחסן אותה, מספיק שתגיעו לווטרינר פרטי.

הידעתם כי בית חולים וטרינרי מספק מכלול של שירותים?

כאשר מטפלים תקופה ארוכה בכלב או בחתול, לעתים צריך מקום שיענה על מנעד רב של שירותים. אחד מן המקומות הללו הוא בית חולים וטרינרי, כאשר צוות המטפלים כבר מכיר היטב את הכלב או החתול שלכם, ויודע כיצד לזהות התנהגות חריגה שלהם. זה המקום שייתן לכם מעטפת של פתרונות, לכל תרחיש, בעייתי ככל שיהיה, ובכל זמן נתון.

במה שונה וטרינר פרטי מן בית חולים וטרינרי?

השוני בין בית חולים וטרינרי לבין וטרינר פרטי הוא עולם שלם. על מנת שנוכל להסביר לכם אותו בצורה הטובה ביותר, נשווה בין השירותים שמקבלים בבית חולים, לבין השירותים שמקבלים בקופת חולים. בבית חולים באפשרותכם ליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת בכל מצב של חירום או בעיה רפואית, קלה כקשה. כאשר בקופת חולים באפשרותכם לערוך פרוצדורות רפואיות אלמנטריות, וליהנות מהתייעצות. כך גם בבית חולים לחיות, שלהבדיל מווטרינר פרטי, יכול לבצע טיפולים מסובכים, למחלות קשות, בפרט כאשר עסקינן אודות מקרה חירום, אשר מחייב פתרון כאן ועכשיו, שסכנה ממשית מאיימת על חיי חיית המחמד.

צוות הרופאים של בית חולים וטרינרי בעל ניסיון פרקטי –

כל מי שמגדל כלב או חתול נקשר אליו, ובעת צרה מעוניין להעניק לו את הטיפול הכי אפקטיבי ומיטבי. כאשר דנים בתחום הבריאותי שלהם, יש משמעות מרובה לניסיון פרקטי, רב בשנים. הרופאים שעובדים בתוך בית חולים וטרינרי צברו שנות ניסיון רבות, וראו כל מיני מצבים, מה שמכשיר אותם לספק לחיית המחמד שלכם את הטיפול המוצלח ביותר.